yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6

Vybavení a služby

  • Půjčovna kol
  • Venkovní ohniště
  • Rybaření
  • Zahrada/park
  • Internet
  • Parkování
  • Pes

Chalupa Jižní brána

Dančovice 28, 378 81 Slavonice


 

 

Chalupa se nachází v oblasti Slavonicka a je opravdovou bránou do oblasti Česká Kanada Toto umístění z ní činí přímo ideální výchozí bod pro výlety do renesančních Slavonic, na hrad Bítov, Vranovskou přehradu a do mnoha dalších zajímavých lokalit. Ubytovací část je zařízená postelemi s přikrývkami a polštáři s povlečením. V chalupě se nachází tři ložnice, obývací pokoj, kuchyň a sociální zařízení. V prvním podkrovním pokoji jsou 4 lůžka ve druhém podkrovním pokoji jsou 2 lůžka. V pokoji v přízemí jsou 3 lůžka a v obývacím pokoji pak 1 lůžko. Vytápění je řešené krbovými kamny a elektrickými přímotopy. K dispozici jsou společenské hry a televizor, s příjmem 10 televizních a 17 rozhlasových stanic. Dále je možné využít internetové připojení přes kabel i WiFi.Během letních prázdnin, stejně jako na vánoční a novoroční svátky je chalupa pronajímána zpravidla na celý týden, mimo těchto termínů je možné si rezervovat pobyt i na víkend, prodloužený víkend nebo na jiné období dohodou.
Cena týdenního pobytu za celý objekt je 15.900,- Kč.
Cena pobytu za prodloužený víkend /čtvrtek-neděle/ za celý objekt je 7.900,- Kč.
Cena pobytu za víkend /pátek-neděle/ za celý objekt je 5.490,- Kč.
Nevratnou zálohu ve výši 2500,- Kč je třeba zaplatit složenkou nebo bankovním převodem do 7 dnů od rezervace, zbytek se platí na místě při nástupu na pobyt.
V ostatních případech je cena ubytování dohodou.V ceně pobytu je již zahrnuta spotřeba energií, ložní prádlo, používání grilu s příslušenstvím, jízdních kol, her a sportovního vybavení, zvlášť se platí jen za pronájem výčepu.Na základě negativních zkušeností jsme byli nuceni přistoupit k zavedení kauce ve výšce 1.500,- Kč, sloužící ke krytí případných škod.
Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni a neplatíte za ně žádné poplatky.


U tohoto ubytovacího zařízení není možnost ověřit dostupnost online. Zadejte poptávku a my Vás do hodiny (denně od 8:00 do 18:00) informujeme, zda jsou požadované pokoje na zadaný termín k dispozici.


 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´